8 مطلبی که قبل از بازی Fortnite باید بدانید

سه شنبه 21 فروردین 1397 - 11:12 0 کد خبر: 64877
Fortnite Battle Royale بازی لحظه ها است . کلیه فضاهای منازل با صدای اسلحه اتوماتیک ،پرواز هواپیما ، جلوه های ویژه خاص و لحظه به زمین افتادن شخصیتهای بازی در هنگام مرگ پر می شود .

به گزارش آی سی تی پک،  این فرآیند احتیاج به تمرکز بسیار بالا دارد ، پس قبل از آغاز بازی به نکات زیر توجه داشته باشید :

ادوات جنگی : بازی با صدای یک انفجار مهیب آغاز می شود . به دست آوردن ادوات جنگی در سریعترین زمان ممکن مسئله بسیار مهمی است . به دست آوردن اهداف نزدیک ساختمانها قبل از سر رسیدن بقیه بازیکنان نیز حیاتی است . پس مدیریت اسلحه ها و مهمات ، اصلی ترین استراتژی بازی است . تا می توانید ادوات جنگی ذخیره کنید و عملیات تعویض خشاب اسلحه ها را در زمان مناسب انجام دهید .

پوشش امری حیاتی است : استفاده از پوششهای طبیعی در این بازی بسیار مهم است . مکانهای بسیار بلند می تواند شما را در معرض خطر قرار دهد . حفظ خطوط اشغال شده توسط شما ، دست بالا را در بازی برای شما فراهم می آورد ، در عین حال  سعی کنید به محاصره رقیبان بپردازید . با این کار نه تنها مخفی گاههای خود را حفظ می کنید ، بلکه حریف را نیز به دردسر خواهید انداخت .

قدری انعطاف پذیر باشید : یکی از لذتهای این بازی تنوع بسیار بالای ادوات و مکانهای بازی است . بدون شک شما مکانها و اسلحه های مورد علاقه ای در بازی است ، اما با بازیهای یکسان باعث کسالت خود نشوید . سعی کنید با تاکتیکهای مختلف از بازی لذت بیشتری ببرید . استفاده از سلاح ، زهر و بسته های دارویی متنوع بسیار جذاب است . شما هیچ گاه نمی توانید پیش بینی کنید در بازی چه اتفاقاتی خواهد افتاد . پس به همراه داشتن این ابزارها در حین بازی به کمک شما خواهد شتافت .

تاکتیکهای کثیف: fortnite  بازی گول زدن دیگر بازیکنان است . شاید شما این کار را با شلیک به دیگران از ارتفاع انجام دهید ، اما باید بدانید روشهای دیگری نیز موجود است . یکی از روشهای هوشمندانه کارگذاری تله های مدفون در زمین است .غارت بازیکنان به دام افتاده بسیار مهیج است . سعی کنید پس از انجام ماموریت به موقعیت قبلی خود بازگردید. یک راه حل خوب ایجاد یک سازه بزرگ و در کمین ماندن برای دیگر بازیکنان است . به محض ورود به حریم شما می توانید آنها را شکار کنید .

ایجاد محیط مناسب : برای برنده شدن در بازی احتیاج به تمرکز بسیار زیاد دارید. مطمئن شوید زمان کافی برای بازی ، بدون مزاحم را دارید .دارا بودن یک هدست مناسب برای برقراری ارتباط خوب با هم تیمی هایتان ضروری به نظر می رسد . شنیدن صدای پای دیگر بازیکنان با وضوح هر چه بیشتر می تواند به معنی تفاوت بین مرگ و زندگی در بازی باشد . اگر روی دور باخت هستید ، بودن در بازی بیشتر شما را عصبانی خواهد کرد . استراحت کنید ، بازی دیگری انجام دهید ،  یا بیرون بروید . شاید در بازگشت شما آماده بازی باشید .

دربها را ببندبد : هنگام ورود به هر مکانی درب ورودی را ببندید . بازگذاشتن درب ، نشانه واضحی از حضور شما در آن مکان است . برخی تیمها با بازگذاشتن دربها نشانه ای برای هم تیمی های خود باقی می گذارند که نشان از غارت محل است .

مراقب صحبت کردنتان باشید : در هنگام بازی برقراری سریع ارتباط با هم تیمی ها ، بسیار مهم و موثر است . از این رو ، ااطمینان حاصل کنید نام محلهای اصلی نقشه را می دانید و در صورت تسخیر هر مکانی ، در مورد عملیات بحث کنید . بازیکنان برای سرعت بخشیدن به مکالمات  از برخی اصطلاحات استفاده می کنند . knocked  نشان دهنده اصابت قرار گرفتن موفق دشمن توسط هم تیمی شما است . push  اصطلاحی برای پیشروی است . Potato aim  شناسایی آسان محل استقرار دشمن است . Team left/right  جهت حرکت تیم را نشان می دهد . همچنین برای تعیین محل دقیق دشمن می توانید از قطب نما استفاده کنید .

سلسله مراتب سلاح : درک سلاحهای مختلف در بازی بسیار مهم است . رنگ سلاحها با میزان قدرت آن ارتباط مستقیم دارد . معمولی ترین سلاح به رنگ خاکستری و به ترتیب ، سبز ،آبی ،بنفش و نارنجی قرار دارد . در هر یک از این سطوح ، میزان خسارت در هر ثانیه افزایش می یابد .

 

 اخبار مرتبط

8 مطلبی که قبل از بازی Fortnite  باید بدانید

Fortnite Battle Royale بازی لحظه ها است . کلیه فضاهای منازل با صدای اسلحه اتوماتیک ،پرواز هواپیما ، جلوه های ویژه خاص و لحظه به زمین افتادن شخصیتهای بازی در هنگام مرگ پر می شود .

21 فروردین 1397
فیس‌بوک امکان پخش مستقیم بازی‌های PC و سیستم پاداش‌دهی را فعال کرد

فیس‌بوک به دنبال تصاحب بخشی از سهم بازار عظیم پخش بازی‌های آنلاین است که امروزه تا حد زیادی تحت سلطه سایت‌های توییچ و یوتیوب قرار گرفته است.

29 اسفند 1396
با ادغام نقشه گوگل با موتور یونیتی، ساخت بازی های واقعیت افزوده موبایل تسهیل شد

محبوبیت سری بازی پوکمون نینتندو، بدون شک یکی از مهم ترین دلایل موفقیت «پوکمون گو» بود؛ اما قابلیت های واقعیت افزوده و امکان شکار پوکمون هایی که پشت خانه بازیکنان یا در محله پنهان شده اند هم شکلی بسیار سرگرم کننده به این بازی بخشیده بود.

24 اسفند 1396
تدارک ویژه هیولا برای آخرین چهارشنبه سال

هیولا هدیه ویژه‌ای برای آخرین چهارشنبه سال ۹۶ تدارک دیده است و کمپینی به نام «قاشق‌زنی» به راه انداخته است. هیولا با این کمپین قصد دارد تا قدمی در راستای احیای سنت‌های قدیمی ایرانی بردارد.

22 اسفند 1396
هیولای مهربان شادی می‌آفریند

هیولا، پلتفرم ارائه بازی‌های ویدئویی برای کامپیوترهای شخصی، کل درآمد‌های یک هفته خود را به مناسبت هفته نیکوکاری به مهربانه، موسسه نیکوکاری آنلاین، اختصاص می‌دهد. همچنین در طی این کمپین، هیولا به نیکوکاران کلید رایگان بازی هدیه می‌دهد.

08 اسفند 1396
بهزاد فراهانی و بهمن مفید از نژاد بشر دفاع می‌کنند

زمین؛ بزرگ‌ترین داشته بشر به خاطر جنگ‌های مختلف از بین رفته است. آدم‌ها با رویای اتحاد جهانی یکی ساختن کشورها و پرچم‌ها با یکدیگر می‌جنگند و در آخر هم برنده و بازنده جنگ می‌بازند چرا که زمین را از دست داده‌اند.

02 اسفند 1396
افزایش 175 درصدی سود نینتندو به لطف فروش 14.86 میلیونی کنسولی سوییچ

کمپانی نینتندو اخیراً گزارش مالی خود از سه ماهه پایانی سال 2017 را منتشر کرده و به انتشار آمار و ارقامی پرداخته که از عملکرد بی نظیر کنسول سوییچ حکایت دارند.

11 بهمن 1396
نهادهای متولی صنعت بازی در ایران، ترکیه و روسیه نشست مشترک برگزار می‌کنند

بنیاد ملی بازی‏‌های رایانه‏‌ای در نمایشگاه بازی ترکیه به نام GIST حضور خواهد داشت؛ ‌این نمایشگاه از تاریخ پنجشنبه دوازدهم بهمن‏‌‏ تا یک‌‏شنبه پانزدهم بهمن‏‌ماه سال جاری (1 تا 4 فوریه) در شهر استانبول برگزار می‌‏شود.

11 بهمن 1396
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.