سومین نمایشگاه تخصصی الکامپ اهواز با حضور ایرانسل افتتاح شد

شنبه 22 اردیبهشت 1397 - 10:22 0 کد خبر: 65002
ایرانسل در سومین نمایشگاه تخصصی الکامپ اهواز با ارائه خدمات کسب و کار سازمانی، توزیع و فروش، خدمات ارزش افزوده و تلویزیون تعاملی خود «لنز» حضور دارد.

سومین نمایشگاه تخصصی الکامپ اهواز از 20 اردیبهشت‌ماه با حضور  گسترده ایرانسل آغاز به کار کرد و تا تاریخ بیست و سوم همین ماه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 ایرانسل در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه IoT در خصوص شهر هوشمند، سیم‌کارت‌های NFC، سامانه حمل و نقل هوشمند، خدمات توزیع و فروش، خدمات ارزش افزوده و تلویزیون تعاملی خود «لنز» را ارائه می‌دهد.

پیش از این ایرانسل در  فروردین ماه سال گذشته سامانه شهر هوشمند خود را در اهواز راه اندازی کرده بود و ارائه سیم‌کارت‌های پشتیبانی کننده از تکنولوژی NFC را نیز آغاز  کرده است.

همچنین ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران در سومین نمایشگاه تخصص الکامپ اهواز آخرین مودم‌های پشتیبانی کننده از تکنولوژی CAT6 خود را ارائه کرده است. تکنولوژی CAT6 این امکان را فراهم می‌کند که مشترکان بتوانند با استفاده از مودم‌های ثابت یا همراه خود از نسل‌ 4.5 اینترنت علاوه بر اینترنت نسل‌های 3 و 4 بهره بگیرند.

 ایرانسل در این نمایشگاه به‌روزترین مودم‌های خود را که از اینترنت همراه یا ثابت پشتیبانی می‌کنند با 20 درصد تخفیف به بازدیدکنندگان ارائه کرده است. همچنین ارائه خدمات دیگری نظیر ترابرد پذیری، تبدیل سیم‌کارت‌های نسل3 به نسل 4 نیز در نظر گرفته شده است.

ایرانسل به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه که مجوز ارائه تلویزیون تعاملی را کسب کرده است در بخشی از این نمایشگاه به ارائه خدمات تلویزیون تعاملی خود «لنز» نیز پرداخته است. تلویزیون تعاملی ایرانسل علاوه بر ارائه خدماتی نظیر پخش زنده و آرشیو برنامه‌های صدا و سیما شبکه‌های اختصاصی باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال، شبکه‌‌های تلویزیونی اسپرت، اسپرت پلاس و شاپرک را در کنار ده‌ها فیلم و موسیقی ارائه کرده است. مشترکان ایرانسل می‌توانند از نرم افزار کاربردی تلویزیون تعاملی ایرانسل «لنز» یا از طریق وب‌سایت لنز به نشانی lenz.ir از برنامه‌های آن بهره بگیرند. مشترکان ایرانسل درصورت داشتن بسته‌های ایرانسل می‌توانند بدون کاهش حجم بسته خود از لنز استفاده کنند.

 

سومین نمایشگاه تخصصی الکامپ اهواز از امروز 20 اردیبهشت‌ماه آغاز به کار کرده است و تا بیست و سوم همین ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان برگزار شده است.اخبار مرتبط

کیفیت نامناسب اینترنت در ماه­های اخیر، خارج از دایره‌ی اختیارات اپراتورها بوده است

کیفیت نامناسب اینترنت در ماه­های اخیر، خارج از دایره‌ی اختیارات اپراتورها بوده است».

05 خرداد 1397
 600 شرکت متقاضی حضور در الکامپ بیست و چهارم

تاکنون بیش از 600 شرکت با تقاضای فضایی بالغ بر 32 هزار مترمربع در نمایشگاه الکامپ بیست و چهارم ثبت‌نام کردند.

31 اردیبهشت 1397
فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت منتشر شد

از سوی دبیرخانه جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، فراخوان شرکت در این جشنواره منتشر شد.

31 اردیبهشت 1397
معافیت وارادات نرم افزار از ثبت سفارش

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور طی نامه ای به وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای عالی فضای مجازی مشکلات مرتبط با ثبت سفارش را مطرح کرده و خواستار مستثنی کردن واردات نرم‌افزار از فرآیند ثبت سفارش شده است.

29 اردیبهشت 1397
همراه اول نشان «روابط عمومی پاسخگو» گرفت

در پنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، همراه اول موفق به دریافت نشان «ستاره ارتباطی پاسخگو» و لوح «ستاره شایستگی» شد.

29 اردیبهشت 1397
تشکیل کمیسیون‌های کشوری به تصویب رسید

سومین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با معرفی مهرداد خداوردیان به‌عنوان سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تصویب فرآیند انتشار تعرفه خدمات انفورماتیک، تعیین دو گروه کمیسیون‌های موضوعی و کمیسیون‌های رسته‌ای و بررسی گزارش کارگروه مالی برگزار شد.

29 اردیبهشت 1397
 ایرانسل، حامی فعالان اقتصاد دیجیتال است

گزارش‌ فعالیت‌ها و پروژه‌های ایرانسل به همراه بخشی از تأثیرات آن در حوزه حمایت از کالای ایرانی از طریق توسعه اقتصاد دیجیتال به مناسبت هفته ارتباطات طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تشریح شد.

26 اردیبهشت 1397
رکورد سرعت اینترنت همراه در کشور شکست

با حضور وزیر ارتباطات، رکورد اینترنت همراه با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه در شبکه همراه اول ثبت شد.

26 اردیبهشت 1397
 ایرانسل، معاونت علمی ریاست جمهوری و دانشگاه تهران تفاهمنامه همکاری امضا کردند

تفاهمنامه همکاری بین ایرانسل، ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دانشگاه تهران امضا شد.

24 اردیبهشت 1397
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.