بهترین بازیهای موبایل 2018 (قسمت سوم )

دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 - 12:59 0 کد خبر: 65024
بازی های موبایلی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها در دنیا به شمار می رود. در این مطلب سعی خواهیم کرد برترین بازی های موبایلی در سال 2018 را برای شما معرفی کنیم . در ادامه با ما باشید

قسمت اول این گزارش را می توانید از اینجا ببینید

قسمت دوم این گزارش را می توانید از اینجا ببینید


21- Riptide GP:Renegade : از آن دسته بازیهایی است که با توجه به گرافیک بسیار بالا به نظر می رسد اجرای آن در موبایل غیرممکن است . یک قهرمان سابق جت اسکی برای شکست دادن روسای سابق خود بازگشته و سعی می کند شکوه سابق خو را به دست بیاورد .
پلتفرم : iOS ،Android     قیمت : 3 دلار


22- Monument Valley : بازی الهام گرفته شده از Escher ، یک بازی عجیب و دوست داشتنی است که عمیقا شما را به تفکر وا می دارد . شما در یک ماموریت مرموز از شاهزاده کوچکی به نام "آیدا" در ناحیه ای به نام " بنای یادبود" محافظت می کنید که توسط پرندگان سیاه جنگجو بنا نهاده شده است . ماهیت ماموریت کشف اسرار بازی جهت راهنمایی شاهزاده در اطراف بنای یادبود است که در این راه با دشواری های فراوان جهت پیدا کردن مسیر اصلی مواجه می شوید . مراحلی در بازی وجود دارد که به سختی شما را به چالش می کشد .
پلتفرم :iOS،Android      قیمت :4 دلار


23-Hero Hunters : این بازی shooter سوم شخص ، به شما امکان می دهد در قامت یک مبارز به نبرد با مهاجمان و راهزنان در یک شهر آخرالزمانی بپردازید . امکان بازی به صورت انفرادی و یا با دوستان خود به صورت گروهی وجود دارد . از نکات بارز این بازی ، امکان تشکیل یک تیم از ابرقهرمانان(40 ابر قهرمان در بازی وجود دارند) است . بنابراین شما می توانید با یک قهرمان بازی کرده و درآن واحد با لمس یک دکمه ، قهرمان دیگری را وارد بازی کنید و از مهارتهای آن استفاده نمایید . این تعویض شخصیتها در حین بازی از نکات سرگرم کننده این محصول جذاب است .
پلتفرم :iOS،Android     قیمت: مجانی


24-Threes : در نیمه اول سال 2014 یک بازی فلش رایگان به نام 2048 به پدیده ای در اینترنت تبدیل شده و به سرعت منتشر شد . حدود یک ماه پیش این بازی فکری بر همان مبنا در فضای وب منتشر شد . اساس این بازی بسیار ساده و جالب است . پایه بازی براساس عددهای 1 و 2 است که با پیوستن به هم عدد 3 را می سازند. از آنجا شما باید اعداد تطبیقی را در کنر یکدیگر قرار داده و اعداد دو رقمی را ایجاد کنید . این بازی تا جایی می تواند ادامه پیدا کند تا در یک مربع 4*4 به عدد 6144 برسید . به نظر ساده می رسد اما گیم پلی بسیار دقیق طراحی شده است تا شما را به یک چالش جدی دعوت کند . یک بار امتحان کنید .
پلتفرم : iOS،Android     قیمت : 3 دلار


25-Rayman Adventure : این بازی طی سالیان اخیر همواره چشمها را با زرق و برق خود خیره کرده و با عناوین سرگرم کننده خود جزو بهترین بازیهای این سبک است . در تمامی بازیها ،Rayman  به صورت خودکار می دود و شما با یک تک ضربه به صفحه می توانید آن را کنترل کنید . هدف در هر مرحله جمع آوری جایزه های موجود در بازی برای باز ردن مراحل و شخصیتهای بعدی است .پس انگیزه در شما جمع آوری امتیازات کامل است . این بدان معنی است که شما شاید برای رسیدن به این هدف یک مرحله را چندین بار بازی کنید . بازی دز سه نسخه و در کیفیت بسیار بالا برای گوشیهای موبایل عرضه شده است .
پلتفرم : iOS،Android     قیمت : مجانی


26-The Escapists : در این بازی شما در زندان روزگار بسیار سختی را سپری می کنید . اما با گذشت روزها متوجه خواهید شد که با کمک ابزار مناسب ، یک نقشه خوب و یک فرصت می توانید فرار کنید . این بازی گرافیک بالایی ندارد ، اما این از جذابیت بازی نمی کاهد . شما می توانید ابزار را با سرقت از سالن غذاخوری به دست آورده و با انجام کارهای مختلف در زندان پول به دست آورید . به نظر ساده ولی چالش برانگیز است .
پلتفرم :iOS،Android     قیمت : 4 دلار


27-Tiny Wings : شرکت آلمانی Andreas Illigner تا کنون تنها یک بازی منتشر کرده است ، اما چه بازی جذابی . بازی تولیدی سال 2011 که در آن یک پرنده کوچک تا پیش از غروب آفتاب تا بیشترین فاصله ممکن بر فراز یک جزیره پرواز می کند . در طی این سالها ،شرکت با بروزرسانی مداوم و اصلاح گیم پلی بازی ، طرفداران خود را نه تنها حفظ کرده که بر تعداد آنها نیز افزوده است .
پلتفرم :iOS،Android     قیمت:3 دلار


28-Beholder : این بازی سزاوار جایگاهی هم رده با بازیهای درخشانی همانند Replica و war of mine است .در بازی شما به عنوان صاحب یک مجتمع مسکونی در یک دولت عوام  فریب ، وظیفه جاسوسی از ساکنین مجتمع را برای دولت دارید . شما می توانید جاسوس بمانید یا به افراد تحت مراقبت  خود کمک کنید ، که در این صورت خطر بزرگی متوجه جان شما است . هر عملی عواقب ناشی از خود را دارد و پایانهای متعدد بازی این امر را جذابتر می کند .
پلتفرم :iOS،Android     قیمت :5 دلار


29-Lifeline : این یک ماجراجویی متنی است ولی موضوع جدی تر از آن چیزی است که فکر می کنید . شما نقش اصلی داستان نبوده و تصمیمات شما می تواند منجر به کشته شدن قهرمان داستان گردد . تیلور تنها بازمانده سقوط Varia در یک سرزمین بی آب و علف در محلی نزدیک Tau Ceti است . تیلور به دنبال راهی برای زنده ماندن است و شما باید در حالی که او در حال کاوش محیط اطراف است در تصمیم گیری ها به او کمک کنید . هر تصمیمی تبعاتی به همراه دارد و یک حرکت اشتباه می تواند تیلور را با مشکلات اساسی مواجه سازد . این بازی با ساعت اپل نیز سازگار است . در صورتی که موفق به زنده نگاه داشتن تیلور شوید این بازی در قسمتهای بعدی نیز ادامه پیدا خواهد کرد .
پلتفرم : iOS،Android     قیمت :2 دلاراخبار مرتبط

حضور 19 ناشر و خریدار بین‌المللی در رویداد TGC امسال قطعی شد

حضور 19 ناشر و خریدار بازی بین‌المللی در دومین رویداد تجاری آموزشی TGC 2018 قطعی شد.

30 اردیبهشت 1397
بهترین بازیهای موبایل 2018 (قسمت سوم )

بازی های موبایلی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها در دنیا به شمار می رود. در این مطلب سعی خواهیم کرد برترین بازی های موبایلی در سال 2018 را برای شما معرفی کنیم . در ادامه با ما باشید

24 اردیبهشت 1397
۹۰ بازی ویدیویی به جایزه گیمیستان رویداد تی جی سی ارسال شد

90 بازی از ۸ کشور دنیا برای شرکت در نخستین دوره «جایزه گیمیستان» ثبت‌نام کردند.

24 اردیبهشت 1397
محتوای علمی رویداد بین‌المللی TGC 2018 توسط چه کسانی تایید می‌شود؟

هیات مشاوران 10 نفره دومین دوره رویداد بین‌المللی Tehran Game Convention 2018 که شامل ۵ فعال بازی‌سازی مطرح ایرانی و ۵ فعال بازی‌سازی مطرح بین‌المللی است، وظیفه‌ی تایید و بررسی محتوای علمی رویداد را برعهده دارند.

18 اردیبهشت 1397
بهترین بازیهای موبایل 2018 (قسمت دوم)

بازی های موبایلی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها در دنیا به شمار می رود. در این مطلب سعی خواهیم کرد برترین بازی های موبایلی در سال 2018 را برای شما معرفی کنیم . در ادامه با ما باشید

15 اردیبهشت 1397
استیم، آغاز انقلاب در صنعت بازی

پلتفرم‌های عرضه دیجیتال بازی‌های ویدئویی و در رأس آن‌ها، استیم، با مدل کسب‌وکار جدیدی که پایه‌گذاری کردند، صنعت بازی‌‌سازی دنیا را به طور کلی تغییر دادند. در کنار مدل جدید این کسب‌وکارها، رشد چشمگیر فناوری و سیستم‌های زیرساختی قرار داشت که تاثیری شگرفی در ارتباطات الکترونیکی گذاشت. این دو موضوع ...

15 اردیبهشت 1397
بهترین بازهای موبایل در سال 2018 (قسمت اول )

بازی های موبایلی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی ها در دنیا به شمار می رود. در این مطلب سعی خواهیم کرد برترین بازی های موبایلی در سال 2018 را برای شما معرفی کنیم . در ادامه با ما باشید

10 اردیبهشت 1397
تسهیلات ویژه برای اسکان شرکت‌کنندگان سایر استان‌ها در رویداد TGC 2018 فراهم شد

از آنجا که درصد قابل توجهی از بازی‌سازان کشور، در شهرستان‌ها ساکن هستند؛ جهت تسهیل حضور آن‌ها در رویداد بین‌المللی TGC 2018 امکان اسکان ارزان قیمت در طول برگزاری رویداد فراهم شد.

10 اردیبهشت 1397
خطر رنگی‌شدن ناریا و نابودی گیتی‌ما

تصور کنید که بخش بزرگی از زمین قابل سکونت نیست و فقط می‌توانید در سرزمینی دور که با کوه‌های بلند و رودخانه‌ها احاطه شده است زندگی کنید. هر طرف نگاه می‌کنید دیواری است که به شما اجازه کشف دنیای اطرافتان را نمی‌دهد و گستره دیدتان از چند کیلومتر فراتر نمی‌رود.

08 اردیبهشت 1397
مهلت ارسال آثار به «جایزه گیمیستان ۲۰۱۸» یک هفته تمدید شد

مهلت ارسال آثار برای رقابت در «جایزه گیمیستان ۲۰۱۸» که تا پیش از این تا ۳۱ فروردین ماه تعیین شده بود،‌ به مدت یک هفته تمدید شد.

01 اردیبهشت 1397
نظرات کاربران

    برای این مطلب نظری ثبت نشده، شما اولین نظر را ارسال نمایید.