ارتباطات نامگذاری کابل کشی دریای آتلانتیک ، به افتخار دانشمندان بزرگ

پهنای باند اینترنت گوگل بسیار زیاد است و این شرکت مشغول کابل کشی در دریای آتلانتیک ، برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است .

28 تیر 1397 0 نظر بازدید
ارتباطات اضافه شدن Emoji  های جدید و متنوع در iOS 12

اپل جزییات Emoji های جدید خود را که برای بروزرسانی iOS 12 ، اواخر امسال عرضه خواهد کرد را به اشتراک گذاشت .

26 تیر 1397 0 نظر بازدید
ارتباطات مایکروسافت دولت را مجبور به تصویب قانون در مورد فناوری تشخیص چهره می کند

دیدگاه مایکروسافت متفاوت از همتایان خود است که خواستار توقف فروش نرم افزارهای تشخیص چهره به ادارات پلیس و سایر ادارات دولتی هستند .

25 تیر 1397 0 نظر بازدید
ارتباطات الکام تاکز و الکام ترندز دو رویداد تازه الکامپ بیست‌وچهار

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ با حضور شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکردهای متنوع الکام استارز، الکام ترندز، الکام گیمز، الکام تاکز و دولت همراه برگزار خواهد شد.

24 تیر 1397 0 نظر بازدید
پیام‌رسان‌های موبایلی، فرهنگ خرید محتوای دیجیتالی را تضعیف کردند
ارتباطات

درحالی که در چند سال گذشته شاهد رشد فرهنگ خرید انواع محتوای دیجیتالی مانند برنامه های کاربردی، کتاب‌های الکترونیکی و یا موسیقی بودیم اما این روزها با فراگیر شدن پیام‌رسان‌های موبایلی، اکوسیستم محتوای دیجیتالی تغییر پیدا کرده و همین امر باعث شده تا مخاطبان، بیشتر به دنبال دانلود محتوای مجانی و رایگان ...

12 تیر 1397 0
یک کپی برداری غیر اخلاقی دیگر از مجموعه تحت مدیریت زاکربرگ
پک پلاس

فیسبوک به عنوان مالک سرویس پیام رسان واتس آپ از ویژگی جدید این سرویس در گروهها ، برای برقراری ارتباط یکطرفه رونمایی کرد . با این ویژگی جدید ، مدیر گروه می تواند تنظیمات را به گونه ای درآورد که تنها خود یا هر یک از اعضای گروه ویژگی ارسال پیام را داشته باشند .

12 تیر 1397 1
حمایت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از ایده‌های خلاق
پک پلاس

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر قصد دارد برای اولین بار بصورت رسمی در نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس (INNOTEX 2018) شرکت کند. نمایشگاه اینوتکس هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

12 تیر 1397 0
سهم ویندوز 10 به 35 درصد رسید
رایانه

شرکت مایکروسافت در سال 2015 بود که سیستم عامل ویندوز 10 را منتشر کرد. سیستم عاملی که با گذشت 3 سال از انتشار آن با سهمی 35 درصدی در میان نسخه های دیگر رو به روست.

11 تیر 1397 0
Apple Maps به کمک داده های جدید بازسازی می شود
پک پلاس

اپل برای پایان دادن به تمسخر Apple Maps آماده شده است . شرکت قصد دارد نقشه های مربوط به ایالات متحده را در سال آینده به طور کامل مورد بازسازی قرار دهد . اطلاعات جدید به همراه داده های قبلی ، مرجع این بازسازی بزرگ خواهند بود .

11 تیر 1397 0
نگاهی به برترین نوآوری‌های سامسونگ در صنعت تلویزیون
لوازم خانگی

در ۱۲ سال گذشته همواره شرکت سامسونگ برترین تولیدکننده تلویزیون در جهان بوده است. در این مدت استانداردهای تلویزیون در زمینه طراحی، رنگ، دقت و کیفیت تصویر بصورت چشمگیری ارتقا پیدا کرده و بینندگان می‌توانند تجربه‌ای فراگیرتر و لذتبخش‌تر داشته باشند.

11 تیر 1397 0