چطور Huawei و Leica با هم همکاری کردند
پک پلاس تلفن همراه

هوآوی که در حوزه عکاسی با هوش مصنوعی نمونه های موفقی در سری گوشی های Huawei Mate 10 به بازار عرضه کرده بود، سه هفته پیش گوشی هوشمند جدید خود را معرفی کرد. Huawei P20 Pro اولین گوشی هوشمند است که تاکنون با یک دوربین سه گانه طراحی‌شده و برای این طراحی، همکاری بلند بالایی با Leica داشته است. با بهره‌گیری ...

26 فروردین 1397 0
8 مطلبی که قبل از بازی Fortnite  باید بدانید
پک پلاس گیم

Fortnite Battle Royale بازی لحظه ها است . کلیه فضاهای منازل با صدای اسلحه اتوماتیک ،پرواز هواپیما ، جلوه های ویژه خاص و لحظه به زمین افتادن شخصیتهای بازی در هنگام مرگ پر می شود .

21 فروردین 1397 0
فیسبوک برای دومین بار در چندین ماه گذشته اشتباه کرد
پک پلاس

به نظر می رسد فیسبوک تمامی پیام هایی که مدیرعامل آن یعنی مارک زاکربرگ در مسنجر ارسال و دریافت کرده بوده است را حذف کرده است.این کار بدین معنی است که مدیر اجرایی فیسبوک شرح وظایفی بالاتر از مدیرعامل را دارد و توانایی حذف برخی از پیغام ها را دارد.

19 فروردین 1397 0
اختلاف فعالان صنعت انرژی برق خورشیدی با دولت
پک پلاس

دولت آمریکا تصمیم گرفته است ورود پنل های خورشیدی وارداتی که به نظر آنها برای تولیدات ایالات متحده آمریکا ، نامناسب است و از مبدا کشورهایی همانند چین ، به مقصد آمریکا حمل می شود را با محدودیتهای فراوان گمرکی به حداقل برساند.

29 اسفند 1396 0
ارسال پیتزا با پهباد در هند و دهن کج بزرگ به تحقیقات آمازون در آمریکا
پک پلاس

در حالی که آمازون بیش از یکسال در حال تحقیق بر روی ارسال کالا توسط پهباد است به تازگی یک رستوران در بمبئی هنوستان پیتزا های خود را به وسیله پهباد به مشتریان خود ارسال کرده است و تبلیغات زیادی را در این زمینه انجام داده است.

29 اسفند 1396 0
قابلیت تشخیص چهره در windows 10
پک پلاس

شما می توانید با نگاه کردن به دوربین لپ تاپ یا تبلتی که windows 10 روی آن نصب شده است، قفل دستگاه را باز کنید ، در اینجا نحوه انجام این کار و چگونگی تنظیمات آن را به شما آموزش می دهیم .

29 اسفند 1396 0