چگونه حساب کاربری فیسبوک خود را پاک کنیم
پک پلاس

پس از رسوایی کمبریج ، جایی که اطلاعات میلیونها کاربر فیسبوک را بدون اطلاع و رضایت آنها جمع آوری کرده بودند ، تعداد کاربرانی که قصد قطع ارتباط کامل با این شبکه و حفظ حریم خصوصی خود ، از طریق حذف حساب کاربری خود در فیسبوک را دارند ، روز به روز در حال افزایش است .

14 تیر 1397 0
حرکت اپل به سمت USB type C
پک پلاس تلفن همراه

انتشار عکس هایی از یک آداپتور توسط یکی از تامین کنندگان ابزارهای جانبی اپل این شایعه را راه انداخته است که اپل بلاخره می خواهد نوع سیم های شارژرهای خود را عوض کند.

13 تیر 1397 0
نسخه کم حجم و سبک اسپاتیفای با قابلیت های عجیب در راه است
پک پلاس

بزرگترین و پرمخاطب ترین برنامه استریم موسیقی بصورت آنلاین در دنیا بدون هیچ چون و چرایی اسپاتیفای است.این کمپانی برای اینکه بتواند سهم بیشتری از بازار و مخاطبان را به خود جذب کند؛بزودی قرار است بطور رسمی نسخه ای کم حجم تر و سبک تر از برنامه اصلی خود را روانه بازار کند.

12 تیر 1397 0
یک کپی برداری غیر اخلاقی دیگر از مجموعه تحت مدیریت زاکربرگ
پک پلاس

فیسبوک به عنوان مالک سرویس پیام رسان واتس آپ از ویژگی جدید این سرویس در گروهها ، برای برقراری ارتباط یکطرفه رونمایی کرد . با این ویژگی جدید ، مدیر گروه می تواند تنظیمات را به گونه ای درآورد که تنها خود یا هر یک از اعضای گروه ویژگی ارسال پیام را داشته باشند .

12 تیر 1397 1
حمایت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از ایده‌های خلاق
پک پلاس

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر قصد دارد برای اولین بار بصورت رسمی در نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس (INNOTEX 2018) شرکت کند. نمایشگاه اینوتکس هر ساله با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

12 تیر 1397 0
Apple Maps به کمک داده های جدید بازسازی می شود
پک پلاس

اپل برای پایان دادن به تمسخر Apple Maps آماده شده است . شرکت قصد دارد نقشه های مربوط به ایالات متحده را در سال آینده به طور کامل مورد بازسازی قرار دهد . اطلاعات جدید به همراه داده های قبلی ، مرجع این بازسازی بزرگ خواهند بود .

11 تیر 1397 0