شهر هوشمند با راه‌اندازي واحد و اداره هوشمند‌سازي ساخته نمي‌شود
ارتباطات

حميدرضا احمديان مدير كل دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه‌گذاري وزارت ارتباطات نبود نگاه سيستماتيك و تعريف هدفمند از شهر هوشمند را علت اجرايي نشدن شهر هوشمند در كشور عنوان كرد و ابراز داشت به همين علت است كه علي‌رغم برگزاري همايش‌ها و سمينارهاي مختلف در خصوص شهر هوشمند همچنان در كشور شهر هوشمند نداريم ...

15 اردیبهشت 1397 0
اعضای فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای در حوزه آموزش فاوا پروانه فعالیت فنی حرفه‌ای می‌گیرند
ارتباطات

تفاهم‌نامه همکاری آموزشی میان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور باهدف توانمندسازی و افزایش مهارت نیروی انسانی شاغل در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات به امضا رسید.

08 اردیبهشت 1397 0
 استارت‌آپ‌های برتر ایرانی به فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا می‌روند.
پک پلاس ارتباطات

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات قصد دارد زمینه حضور تعداد محدودی از استارت‌آپ‌های برتر ایرانی را در فستیوال فناوری اطلاعات اتحادیه اروپا با عنوان WEBIT.FESTIVAL Europe فراهم کند.

05 اردیبهشت 1397 0
قبل از سرمايه‌گذاري روي توليد بايد بازار هدفمان را مشخص كنيم
ارتباطات

حميدرضا احمديان مدير كل دفتر نوآوري و حمايت از سرمايه‌گذاري وزارت ارتباطات اظهار داشت ما قبل از سرمايه‌گذاري روي توان توليد داخلي بايد بازار هدف خود را مشخص كنيم و بايد برنامه ويژه و مشخص براي بازار هدفمان داشته باشيم.

02 اردیبهشت 1397 0
 HUAWEI P20خلاقانه‌ترین دوربین گوشی‌های هوشمند اینجاست!
ارتباطات

ظهور گوشی‌های هوشمند، عصر جدیدی را در عکاسی به ارمغان آورد. مردم از تصاویر به‌عنوان یک زبان جهانی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، احساسات خود را بیان می‌کنند و به آنها اهمیت می‌دهند. آنچه اشخاص دوست دارند و به مکان‌هایی که می‌روند، لحظاتی با ارزش برای هر فرد است.

01 اردیبهشت 1397 0