معافیت وارادات نرم افزار از ثبت سفارش
ارتباطات

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور طی نامه ای به وزارت صنعت، معدن و تجارت و شورای عالی فضای مجازی مشکلات مرتبط با ثبت سفارش را مطرح کرده و خواستار مستثنی کردن واردات نرم‌افزار از فرآیند ثبت سفارش شده است.

29 اردیبهشت 1397 0
تشکیل کمیسیون‌های کشوری به تصویب رسید
ارتباطات

سومین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با معرفی مهرداد خداوردیان به‌عنوان سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و تصویب فرآیند انتشار تعرفه خدمات انفورماتیک، تعیین دو گروه کمیسیون‌های موضوعی و کمیسیون‌های رسته‌ای و بررسی گزارش کارگروه مالی برگزار شد.

29 اردیبهشت 1397 0
 ایرانسل، حامی فعالان اقتصاد دیجیتال است
ارتباطات

گزارش‌ فعالیت‌ها و پروژه‌های ایرانسل به همراه بخشی از تأثیرات آن در حوزه حمایت از کالای ایرانی از طریق توسعه اقتصاد دیجیتال به مناسبت هفته ارتباطات طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تشریح شد.

26 اردیبهشت 1397 0
افزایش نرخ ارز هزینه‌های تولید را بالا می‌برد
ارتباطات

محمد اطرج برای دومین بار، به عنوان رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان انتخاب‌شده است و با رای اعضای شورای مرکزی دوره پنجم سازمان برای دومین دوره متوالی بر مسند خزانه‌داری شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور تکیه زده است

24 اردیبهشت 1397 0
گمرک پیام؛ گمرک تخصصی ICT ایران می شود
ارتباطات

اعضای کمیسیون سخت افزار و شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام با قابلیت ها و توانمندی های این مجموعه آشنا شدند.

24 اردیبهشت 1397 0
نمایندگان مجلس با خدمات و برنامه‌های شاتل موبایل آشنا شدند
ارتباطات

شاتل موبایل به عنوان تنها اپراتور نسل جدید تلفن همراه (MVNO) در نمایشگاه دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت هفته ارتباطات در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کرد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با محصولات، خدمات و برنامه‌های خود به ویژه در حوزه همگرایی خدمات ثابت و سیار آشنا کرد.

24 اردیبهشت 1397 0
روتر Linksys WRT32XB ایکس باکس عرضه شد
ارتباطات

شرکت مایکروسافت با همکاری کمپانی Linksys فعال در زمینه ساخت دستگاه های تحت شبکه، از روتر مخصوص XBOX رونمایی کردند.

23 اردیبهشت 1397 0