HUAWEI Y7 Prime 2018 صفحه‌نمایش FullView برای گوشی هوشمند اقتصادی
تلفن همراه

با نگاهی به بازار تلفن همراه، ما می‌توانیم تغییر سریع در تکنولوژی محصول را مشاهده کنیم. از صفحه‌نمایش کوچک‌ تا اکنون صفحه‌نمایش بزرگ‌تر و از رزولوشن کم تا تعریف رزولوشن بالا؛ صفحه‌نمایش FullView در حال حاضر تبدیل به یک روند جدید برای نیاز مصرف‌کنندگان به‌خصوص نسل جوان است.

18 اردیبهشت 1397 0
از بریدگی بالای صفحه‌نمایش تا کاهش حاشیه در گوشی Huawei nova 3e
تلفن همراه

از زمان عرضه آیفون ۱۰ در نیمه دوم سال ۲۰۱۷، طراحی بریدگی صفحه‌نمایش در بالای گوشی‌های هوشمند، روند رو به رشدی را تجربه کرده است. امروزه این طراحی به‌عنوان یک ویژگی استاندارد درگوشی‌هایی با صفحه‌نمایش بدون حاشیه تبدیل‌شده است.

16 اردیبهشت 1397 0
سامسونگ از اعضای جدید کهکشان خود رونمایی کرد
تلفن همراه

شرکت سامسونگ الکترونیکس به تازگی از گوشی‌های گلکسی A6 و A6+ خود رونمایی کرد که ترکیبی از طراحی زیبا با راحتی کاربرد در فعالیت‌‌های روزانه هستند. این گوشی‌ها همچنین با دوربینی پیشرفته برای ثبت تصاویر جذاب و زیبا عرضه شده‌اند که به شما امکان می‌دهد به بهترین شکل ممکن احساسات خودتان را ابراز کنید.

15 اردیبهشت 1397 0
درز تصویری از V35 ThinQ ال جی
تلفن همراه

شرکت ال جی به تازگی از پرچمدار نسل جدید خود G7 ThinQ رونمایی کرد و حال نوبت آن رسیده تا شایعاتی پیرامون V35 ThinQ منتشر شود.

14 اردیبهشت 1397 0
گلکسی اس 10 به اسم رمز Beyond شناخته می شود
تلفن همراه

شرکت سامسونگ پیشتر از پرچمدار جدید خود به نام گلکسی اس 9 رونمایی کرد و اگرچه تا رونمایی گلکسی اس 10 فاصله بسیاری باقی مانده اما اطلاعاتی درباره آن فاش شد.

13 اردیبهشت 1397 0