برنامه ریزی اکتیویژن برای عرضه چندین بازی ریمستر جدید در سال 2018
گیم

ریمستر کردن بازی های کلاسیک و محبوب، به ترندی تازه در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل شده و کمپانی اکتیویژن هم یکی از کمپانی هایی بوده که با ساخت دو عنوان Crash Bandicoot: N Sane Trilogy و ریمستر کال آو دیوتی: مدرن وارفر، میزان موفقیت این دست از نسخه های بازسازی شده را به چشم دیده است.

09 اسفند 1396 0
هیولای مهربان شادی می‌آفریند
پک پلاس گیم

هیولا، پلتفرم ارائه بازی‌های ویدئویی برای کامپیوترهای شخصی، کل درآمد‌های یک هفته خود را به مناسبت هفته نیکوکاری به مهربانه، موسسه نیکوکاری آنلاین، اختصاص می‌دهد. همچنین در طی این کمپین، هیولا به نیکوکاران کلید رایگان بازی هدیه می‌دهد.

08 اسفند 1396 0
احتمال وجود شخصیت جدید در overwatch
گیم

شرکت blizard جدیدا تیزر جدیدی را برای بازی overwatch عرضه کرده که منتقدین بر این باورند که این احتمال وجود دارد که یک قهرمان جدید به نام Emre Sarioglu به بازی اضافه شود .

06 اسفند 1396 0
عملکرد سوپر ماریو ران خیلی ضعیف تر از آن چیزی بود که تصور می شد
گیم

عملکرد ضعیف تر از انتظار سوپر ماریو ران بر کسی پوشیده نیست. با وجود اینکه بازی در سال گذشته بیشترین دانلود را بین بازی های اندرویدی داشت و در کمتر از یک سال هم توانست رکورد 200 میلیون دانلود را روی iOS به ثبت برساند ولی نسخه پولی بازی را تنها درصد کمی از بازیکن ها خریداری کردند.

03 اسفند 1396 0
بهزاد فراهانی و بهمن مفید از نژاد بشر دفاع می‌کنند
پک پلاس گیم

زمین؛ بزرگ‌ترین داشته بشر به خاطر جنگ‌های مختلف از بین رفته است. آدم‌ها با رویای اتحاد جهانی یکی ساختن کشورها و پرچم‌ها با یکدیگر می‌جنگند و در آخر هم برنده و بازنده جنگ می‌بازند چرا که زمین را از دست داده‌اند.

02 اسفند 1396 0
با وجود رسیدن به رکورد فروش 30 میلیونی، PUBG با کاهش بازیکن آنلاین روبرو است
گیم

بازی PUBG در این روز ها به نماد صنعت بازی های ویدیویی تبدیل شده و هر روزه شاهد انتشار اخبار جدیدی مبنی بر موفقیت های بزرگ و کوچک این عنوان هستیم. به تازگی نیز، گزارشی از فروش 30 میلیون نسخه ای از این عنوان در فضای مجازی منتشر شده است.

29 بهمن 1396 0