با نوت بوک گیگابایت ‌AERO 15 دنیای گیمینگ خود را متحول کنید.
گیم

لپ تاپ GIGABYTE AERO 15 یکی از جدیدترین و قدرتمند ترین لپ تاپ های گیمینگ بازارهای جهانی است که با استفاده از پردازنده Intel Core i7 7700HQ ، 16 گیگابایت حافظه اصلی قابل ارتقا تا 32 گیگابایت و کارت گرافیک قدرتمند Nvidia GTx1060 نسخه دسکتاپ! به خوبی با دیگر غولهای قابل حمل گیمینگ رقابت می کند.

26 بهمن 1396 0
بازی با دست باز
گیم

بازی‌های ویدئویی حتی با حضور کنسول‌های بازی و موبایل، هم‌چنان در سیطره کامپیوترهای شخصی است.

26 بهمن 1396 0
تلویزیونی بدون پیکسل سوختگی بهترین گزینه برای اهالی بازی
گیم لوازم خانگی

در سال‌های اخیر دنیای بازی پیشرفت‌های مهمی داشته است. تولیدکنندگان کنسول‌های بازی، سیستم‌هایی را تولید کرده‌اند که از گرافیک 4K و بازه دینامیکی بالا (HDR) پشتیبانی و بازی‌ها را به سطحی جدید رسانده‌اند.

25 بهمن 1396 0
لیست ماشین های جدید بازی forza horizon 7
گیم

آخرین اخباری که از بازی forza horizon 7 به دست ما رسیده است نشان می دهد که این بازی تمرکز کرده تا بروز ترین و یا کلاسیک ترین ماشین ها را راهی جاده بکند.

23 بهمن 1396 0
کنسول نینتندو سوئیچ با اجرای لینوکس هک شد
گیم

گروه‌ هکری fail0verflow یک نقطه آسیب‌پذیری در سوئیچ نینتندو را کشف کردند که اجازه نفوذ و نصب لینوکس را می‌دهد. اصولا این در‌های نفوذ، چیزی است که شرکت‌های مادر امیدوارند هرگز به حقیقت نپیوندند: باز‌ی‌های دزدان دریایی (منظور بازی‌های متفرقه و غیر‌قانونی است).

23 بهمن 1396 0
نسخه اندروید بازی Street Fighter IV کمتر از یک ماه دیگر عرضه می شود
گیم

عرضه Street Fighter IV: Champion Edition برای iOS یکی از غیر مورد انتظارترین اتفاقاتی بود که سال گذشته دیدیم. کپکام در سال 2010 و بعد از موفقیت های زیاد استریت فایتر 4 (Street Fighter IV) روی پلتفرم های خانگی، بازی را به آی دیوایس ها آورد و با وجود پشتیبانی حدودا دو ساله اما دیگر بروزرسانی برای آن منتشر ...

22 بهمن 1396 0