معرفی نسل جدید جاروبرقی‌های سامسونگ
لوازم خانگی

ورود جاروبرقی‌ به خانه‌های ما بساط جاروهای سنتی و گردوخاک ناشی از کشیده شدن آنها روی فرش و سطح خانه را جمع کرد. خیلی از ما خوشحال از اینکه دیگر لازم نیست برای جارو کردن خانه مدت زیادی در حالت خم شده قرار بگیریم، مشکلات و نقاط ضعف این جاروهای جدید را نادیده گرفتیم.

28 فروردین 1397 0
کشف حفره امنیتی در لوازم خانگی هوشمند
لوازم خانگی

این روزها تنها رایانه ها با خطر هک شدن مواجه نیستند و محققان پژوهشگاه نگرب موفق به شناسایی آسیب پذیری شده اند که امنیت بسیاری از لوازم خانگی هوشمند را زیر سوال می برد.

26 اسفند 1396 0
زمان عرضه تلویزیون ۱۴۶ اینچی ماژولار سامسونگ مشخص شد
لوازم خانگی

سامسونگ اولین تلویزیون ماژولار دنیا با ابعاد ۱۴۶ اینچ میکرو ال‌ای‌دی را در نمایشگاه CES رونمایی کرد. تلویزیون هوشمند سامسونگ، «وال» بدون هیچ محدودیتی در ابعاد و اندازه، رزولوشن و یا شکل، تصویری باکیفیت بالا ارایه می‌دهد، در این تلویزیون ال‌ای‌دی‌هایی با ابعاد بسیار کوچک میکرومتری استفاده‌ شده است.

19 اسفند 1396 0
عرضه نسخه ۴۰ اینچی تلویزیون شیائومی Mi TV 4A با قابلیت کنترل صوتی
لوازم خانگی

کمپانی شیائومی یک مدل ۴۰ اینچی جدید را به محصولات سری می تی‌وی ۴A خود اضافه کرد. ظاهرا این مدل جدید ۴۰ اینچی در انحصار شرکت چینی جینگ‌دانگ قرار خواهد داشت و هم اکنون رزرو این محصول از طریق پلتفرم‌های تجارت الکترونیکی امکا‌ن‌پذیر است.

14 اسفند 1396 0
حباب‌ساز هوشمند سامسونگ
لوازم خانگی

تصور اولیه من در مورد ماشین‌های‌ لباسشویی، دستگاهی بود که سروصدای زیادی داشت، برق نسبتا بالایی مصرف می کرد و بعضی مواقع موجب رنگ پس دادن لباس‌ها به یکدیگر می‌شد.

13 اسفند 1396 0
QLED، تلفیقی از هوش مصنوعی با تلویزیون
لوازم خانگی

شرکت تحقیقات بازاری IDC در آوریل ۲۰۱۷ پیش‌بینی کرده بود که بازار سیستم‌های شناختی و هوش مصنوعی (AI) تا سال ۲۰۲۰ با نرخ رشد سالانه ۵۴.۴٪ به توسعه ادامه خواهد داد.

08 اسفند 1396 0