اپلیکیشنی برای ارسال داستانهای کوتاه بر روی موبایل
پک پلاس

Serial Box به عنوان تولید کننده این اپلیکیشن اعلام کرده است که نسخه آزمایشی برنامه جدید خود را از روز دوشنبه امتحان می کند . هدف این برنامه برآوردن نیاز کسانی است که به مطالعه علاقه زیادی دارند ، ولی وقت آن را ندارند .

09 تیر 1397 0
آیا گوگل می تواند الگوریتمی را به عکاسان تحمیل کند؟
پک پلاس

بعد از اراپه گجت 249 دلاری گوگل با نام گوگل پیکس در فوریه و نوع معرفی گوگل در مراسم لانچ این محصول همگان بر این باور بودند که گوگل بنا را بر این گذاشته است تا یک الگوریتم را برای عکاسی و آپلود عکس در گوگل به عکاسان تحمیل کند اما آیا گوگل می تواند قوانینی را برای این مورد وضع کند؟

05 تیر 1397 0
اپل ادعای هک آیفون و آی پد را رد کرد
پک پلاس

زد دی نت گزارش داده بود که یک محقق امنیتی راهی را برای دور زدن کدهای ورود به اپل یافته است اما لاپل در بیانیه ای ادعاهای این محقق امنیتی یا به قول اپل هکر را رد کرده است.

03 تیر 1397 0
گوگل برخلاف اپل سیستم خرید اشتراک برنامه ها را آسان می کند
پک پلاس

خرید اشتراک برنامه ها همواره برای کاربران باعث دردسر است . اما گوگل با سیستم خرید جدید خود و با صرف هزینه ای اندک این ویژگی را که در اوایل امسال رونمایی کرده بود را از روز چهارشنبه در دسترس کاربران اندروید قرار داد .

03 تیر 1397 0
اسنپ چت و سقوط وحشتناک
پک پلاس

گزارش یک ماهه مالی اسنپ چت صقوط 13 میلیون دلاری سود شرکت را نشان می دهد و با این که هنوز این شرکت سودی برابر با 244 میلیون دلار در ماه دارد اما این کاهش یک زنگ خطر بیار جدی است.

02 تیر 1397 0